اشتراک گذاری فایل

انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید یا رد محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود


 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

 

سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، علم و فناوری ، فرهنگی ، ورزشی ، استان ها ، بین الملل

 

جدیدترین اخبار ایران و جهان را در سیاست گستر بخوانید

 

جهت ورود به پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر بر روی لینک زیر کلیک کنید

www.siasatgostar.ir


 

سبک زندگی

استرس و رابطه زناشویی

متخصصان غدد بر این باورند که استرس روی هورمون های فوق کلیه تاثیر می گذارد و باعث ترشح هورمون کورتیزول یا هورمون استرس می شود. معمولا در مواقع هیجان، ترس و حتی افسردگی ترشح این هورمون افزایش می یابد تا مقاومت بدن را در مواجهه با استرس بالا ببرد.


   ادامه مطلب...
علی دایی

القاب (بَرنام های) فوتبالی از کجا می آیند؟ آیا شعور جمعی هواداران یک بازیکن/ مربی، منشأ آنهاست یا افراد خاصی (با نوعی قدرت نفوذ اجتماعی) به انگیزه هایی (مثلا مالی) چنین القابی را اعطا می کنند؟


   ادامه مطلب...
قاچاق انسان

در سال 2014 ، برای اولین بار ، روز 30 جولای ، روز جهانی مبارزه با قاچاق انسان نام نهاده شد. بنا به گزارش دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرم سازمان ملل در سال 2014، خاورمیانه و شمال افریقا بالاترین قربانیان قاچاق انسان را داشته اند.


   ادامه مطلب...
روانشناسی لباس

اینكه هر فردی چه لباسی را دوست دارد به سلیقه و نظرخودش بستگی دارد ولی انتخاب همیشگی یك مدل  پوشش می‌تواند تا حد زیادی بخش‌هایی از شخصیت درونی افراد مختلف را برای‌ شما روشن نماید.


   ادامه مطلب...
حلقه کودکانه قاصدک

"گیلانا":ازدواج دختران درکودکی تمام آرزوهای کودکانه شان را به سیاهی‌ها پیوند می زند.ازدواج کودکان بحثی  است که در برخی کشورها و در برخی ازمناطق امری عادی تلقی می‌شود در حالی که دیدگاه‌های جامعه شناسی و مددکاری در مواردی به این موضوع به عنوان یک آسیب اجتماعی نگاه می‌کند.


   ادامه مطلب...
آموزش خدمات بهداشت جنسی

ترس از تطابق نداشتن ارائه خدمات سلامت جنسی با هنجارها، ارزش ها و قالب فرهنگی ایران از یک طرف و نگاه باریک بین و تناسلی داشتن به این مقوله سبب گشته آموزش خدمات بهداشت جنسی در کشور جایگاه خوبی نداشته باشد.


   ادامه مطلب...
قصاب روستوف

پس از یافتن جنازه 13 دختر کم سن و سال در جنگل های اطراف شهر ، نیروهای ویژه پلیس روسیه،اکتبر 1982 ، کوشش برای یافتن یک قاتل زنجیره ای در شهر روستوف را آغاز کردند. این دختران مورد تجاوز قرار گرفته، بارها چاقو خورده ، سپس به قتل رسیده بودند.


   ادامه مطلب...
کیف وکفش با ترکیب چرم و پارچه

شاید بهتر باشد در انتخاب كیف و كفش‌های‌تان نیز تغییر ایجاد نمایید. گزینه های چرمی و معمولا تك‌رنگی كه در مغازه‌ها میبینید را كنار بگذارید و به سمت خرید كیف و كفش‌هایی بروید که خاص هستند.


   ادامه مطلب...
موج مهاجرت در ایران

جدا از مهاجرت ایرانیان دانشجو در عصر ناصرالدین شاه به قصد تحصیل علوم و بازگشت به کشور، در دو قرن اخیر ایران هم مهاجرپذیر بوده و هم مهاجر فرست. امواجی که در 4 دهه اخیر در خصوص مهاجرت ایجاد شده، بیشتر مبتنی بر مسایل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بوده است.


   ادامه مطلب...
مردان خودشیفته

اگر حرف و حدیث های خانه شما به شوهرتان ختم می شود، اگر هر برنامه و تفریحی دارید جزو علاقه مندی های شخص شخصی اوست و احساس می کند دنیا به وجود آمده تا او روی آن قدم بردارد. احتمالا درگیر رابطه با مردی خودشیفته شده اید.


   ادامه مطلب...
پازل زندگی

داشتن زندگی مشترک بدون تنش و بحث مداوم و بی نتیجه، برای بعضی از همسران به آرزو تبدیل شده است. زن و شوهرهایی که با رعایت چند توصیه می توانند به زندگی شان رنگ آرامش بزنند اما آنقدر این کار را نکرده اند که راه حلی بهتر از طلاق نیافته اند.


   ادامه مطلب...
پرو شلوار

پرو شلوار کار پردردسر و سختی است ولی باید با آن کنار بیایید. من نه تنها با این موضوع کنار آمده ام، بلکه همیشه به دوستانم توصیه می کنم که برای پرو شلوار این قدر حساس نباشند.


   ادامه مطلب...

تیتریک

سرمقاله

 • عملکرد دولت تدبیر و امید ، مثبت یا منفی

  بی مهری دولت با جوانانی که با جان و دل از روحانی حمایت کردند

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرمقاله | سید نیما مجتبایی : بیش از 1150 روز از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد و دیگر چیزی به شروع شمارش معکوس دوره ی دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری نمانده است. اینکه در این مقطع زمانی مردم عملکرد دولت روحانی را چگونه ارزیابی کنند ، بسیار مهم است و برای انتخابات 96 بسیار تاثیرگذار، دوازدهم مرداد ماه سال 92 ، دکتر روحانی با بیش از 18 میلیون و 613 هزار رای ، سکان مدیریت قوه ی مجریه را در دست گرفت.حل مناقشات هسته ای و تمرکز بر مسئله اقتصاد و حل مشکلات معیشتی مردم ، دو شعار اصلی دکتر روحانی بود.

اخبارسیاسی

اخباراجتماعی

اخبارحوادث

 • رمال کلاهبردار دستگیر شد

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث : محمد رحیمی مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری گیلان از دستگیری یک رمال کلاهبردار خبر داد و گفت:  این فرد در منطقه سیاهکل از مردم اخاذی می کرد  و در چندین مورد هم برای زنان مزاحمت ایجاد کرده بود.
   

اخباراقتصادی

اخبارفرهنگ و هنر

اخبارعلم و فناوری

اخبارورزشی

اخباراستان های شمالی

اخبارسایراستان ها

اخباربین الملل

گفتگو

 • گفتگو با عارف؛ اصلاح طلبِ خستگی ناپذیر

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو : مصاحبه با محمدرضا عارف به واسطه سمت های مختلفی که این روزها بر عهده دارد جذاب ست، او که این روزها هم زمان هم ریاست فراکسیون امید را بر عهده دارد و هم ریاست شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در هر موضوع و مسئله ای  که مطرح می شود هم صاحب نظر است هم صاحب ایده و برنامه.
   

Top