اشتراک گذاری فایل

انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید یا رد محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود


 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

 

سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، علم و فناوری ، فرهنگی ، ورزشی ، استان ها ، بین الملل

 

جدیدترین اخبار ایران و جهان را در سیاست گستر بخوانید

 

جهت ورود به پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر بر روی لینک زیر کلیک کنید

www.siasatgostar.ir


 

بارداری وکودک یاری

ویتامین های موثر در زیبایی کودک

"گیلانا"،مجله اینترنتی،بارداری و کودک یاری:پرانتزی شدن پاها، نرمی استخوان، درد استخوان به خصوص در ناحیه پاها، درد ماهیچه و ضعف عضلانی، تاخیر در بسته شدن ملاج در کودکان که با نام بیماری راشیتیسم شناخته می شود، از عوارض کمبود ویتامین D است.


   ادامه مطلب...
کودک خود را اقتصادی بار بیاورید

اغلب پدر و مادرها سعی می کنند برای فرزندان شان شرایطی آماده کنند تا آنها انواع مهارت ها مثل ورزش، زبان، موسیقی و ... را آموزش ببینند اما کمتر والدینی به فکر آموزش یکی از بنیادین ترین موضوع های زندگی انسان ها یعنی اقتصاد یا به اصطلاح شم اقتصادی داشتن هستند.


   ادامه مطلب...

تیتریک

 • زیباکلام: مردم فریب پوپولیسم قالیباف را نخورند

  اگر مردم رأی ندهند احمدی‌نژادیسم مجدداً حاکم خواهد شد


  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | تیتر یک : بنا به دعوت حزب اتحاد ملت ایران شاخه رامهرمز دکتر صادق زیباکلام استاد دانشگاه و تحلیل‌گر مسائل سیاسی در جمع مردم رامهرمز با تشریح عملکرد دولت روحانی اظهار کرد: مردم رامهرمز زیاد به پند و اندرز و موعظه برای رأی دادن به روحانی نیاز ندارند و بیشتر سخنم با عزیزانی است که ممکن است بگویند که وی خیلی موفق نبوده است و دست آوردی در این 4 سال نداشته، لذا چرا به او رأی بدهیم.

سرمقاله

 • عملکرد دولت تدبیر و امید ، مثبت یا منفی

  بی مهری دولت با جوانانی که با جان و دل از روحانی حمایت کردند

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرمقاله | سید نیما مجتبایی : بیش از 1150 روز از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد و دیگر چیزی به شروع شمارش معکوس دوره ی دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری نمانده است. اینکه در این مقطع زمانی مردم عملکرد دولت روحانی را چگونه ارزیابی کنند ، بسیار مهم است و برای انتخابات 96 بسیار تاثیرگذار، دوازدهم مرداد ماه سال 92 ، دکتر روحانی با بیش از 18 میلیون و 613 هزار رای ، سکان مدیریت قوه ی مجریه را در دست گرفت.حل مناقشات هسته ای و تمرکز بر مسئله اقتصاد و حل مشکلات معیشتی مردم ، دو شعار اصلی دکتر روحانی بود.

اخبارسیاسی

اخباراجتماعی

 • محدودیت ترافیکی آخر هفته

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس اجتماعی : آمد و شد از جاده های برون شهری در شبانه روز گذشته (چهارشنبه) بر پایه تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های راهداری سراسر کشور، یک درصد نسبت به سه شنبه کاهش یافت. اکنون نیز ترافیک در برخی محورهای منتهی به تهران و قزوین نیمه سنگین است.

اخبارحوادث

اخباراقتصادی

 • کارشناسان اقتصادی در گفت‌وگو با فرارو بررسی کردند : متهم ردیف اول "فساد"

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس اقتصادی : رانت موجب رکود نیز می شود زیرا رانت اجازه نمی دهد که بخش صنعت تسهیلات دریافت کند. به عنوان مثال بخش های غیرمولد تسهیلات بانکی دریافت می کنند اما بخش های تولید و اشتغال زا سهمی نمی برند و این دور باطل است. نظام مالی ما در خدمت اقتصاد مولد نیست، اشتغال ایجاد نمی شود و چون اشتغال ایجاد نمی شود، متقاضیان نمی توانند تسهیلات دریافت کنند مجموعه این اتفاق ها قفل شدگی ایجاد می کند. حالا در این گوشه از نظام مالی حتی اگر به صورت ناقص شاهد تحولی هم باشیم، در کل بازار مسکن اتفاقی نخواهد افتاد.

اخبارفرهنگ و هنر

اخبارعلم و فناوری

اخبارورزشی

اخباراستان های شمالی

اخبارسایراستان ها

اخباربین الملل

گفتگو

 • كار ويژه اصلاح‌طلبان تا انتخابات خيزش آراي خاكستري است

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو :  جريان اصلاحات مدت‌ها است كه حمايت از حسن روحاني را در انتخابات رياست‌جمهوري دوازدهم در دستور كار قرار داده و بر عهد خود نيز پايدار مانده است، برخلاف اصولگرايان كه در اين روزهاي داغ انتخاباتي هر روز خبر تازه‌اي از شكل و شمايل ائتلاف‌شان به گوش مي‌رسد و گزينه‌هاي متعددي از اين جريان سياسي راهي وزارت كشور شده‌اند تا در انتخابات ثبت نام كنند. عبدالله ناصري، فعال سياسي اصلاح‌طلب معتقد است كه خيزش آراي خاكستري مهم‌ترين كارويژه‌اي است كه اصلاح‌طلبان در ادامه حمايت از گزينه انتخاباتي خود بايد پيگيري كنند.

Top