اشتراک گذاری فایل

انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید یا رد محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود


 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

 

سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، علم و فناوری ، فرهنگی ، ورزشی ، استان ها ، بین الملل

 

جدیدترین اخبار ایران و جهان را در سیاست گستر بخوانید

 

جهت ورود به پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر بر روی لینک زیر کلیک کنید

www.siasatgostar.ir


 

منوی گالری تصاویر خبری گیلانا

سرویس گیلان

دکتراحمد رمضانپور نرگسی

استیضاح شهردار رشت در یک‌صد و پنجاه و یکمین جلسه شورای شهر با ۶ امضاء اعلام وصول شد و همچنین مقرر شد جلسه بررسی استیضاح شهردار ساعت ۱۰ صبح پنج‌شنبه، ۱۵ مرداد برگزار شود.


   ادامه مطلب...
نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه

اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان از حمایت توسعه دهندگان نرم افزارهای کاربردی ایمن و محتوای چند رسانه ای تلفن همراه خبر داد و تاکید کرد: تولید کنندگان نرم افزارهای کاربردی برای تلفن همراه تسهیلات دریافت می کنند.


   ادامه مطلب...
مطبوعات

خانه مطبوعات استان گیلان در بیانیه ای اعلام کرد: تلاش رسانه ها باید در جهت بیان واقعیت های جامعه برای گسترش رفاه و آسایش مردم باشد و قلم خود را در راستای ناامیدی و تضعیف خدمات دولت بکار نگیرند.


   ادامه مطلب...
خط آهن رشت - آستارا

سفیر ایران در باکو از عزم جدی ایران و آذربایجان برای احداث خط آهن رشت - آستارا خبر داد و گفت: کارگروه مشترک میان دو کشور قرار است به‌زودی در مورد تعیین نوع و شرایط مشارکت 500 میلیون دلاری آذربایجان با ایران برای احداث خط آهن رشت - آستارا مذاکره کنند.


   ادامه مطلب...
پایگاه خبری تحلیلی گیلانا

معاون سازمان میراث فرهنگی گیلان مطرح کرد:یک میلیون و ۶۸۸ هزار نفر در گیلان اقامت کردند

 معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با بیان اینکه واحدهای اقامتی ما می‌توانند در کنار ظرفیت مدارس ۷۵۰ هزار نفر را در روز اسکان دهند گفت: ظرفیت واحدهای اقامتی ما نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد رشد داشته است.


   ادامه مطلب...

تیتریک

سرمقاله

 • عملکرد دولت تدبیر و امید ، مثبت یا منفی

  بی مهری دولت با جوانانی که با جان و دل از روحانی حمایت کردند

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرمقاله | سید نیما مجتبایی : بیش از 1150 روز از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد و دیگر چیزی به شروع شمارش معکوس دوره ی دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری نمانده است. اینکه در این مقطع زمانی مردم عملکرد دولت روحانی را چگونه ارزیابی کنند ، بسیار مهم است و برای انتخابات 96 بسیار تاثیرگذار، دوازدهم مرداد ماه سال 92 ، دکتر روحانی با بیش از 18 میلیون و 613 هزار رای ، سکان مدیریت قوه ی مجریه را در دست گرفت.حل مناقشات هسته ای و تمرکز بر مسئله اقتصاد و حل مشکلات معیشتی مردم ، دو شعار اصلی دکتر روحانی بود.

اخبارسیاسی

اخباراجتماعی

اخبارحوادث

 • رمال کلاهبردار دستگیر شد

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث : محمد رحیمی مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری گیلان از دستگیری یک رمال کلاهبردار خبر داد و گفت:  این فرد در منطقه سیاهکل از مردم اخاذی می کرد  و در چندین مورد هم برای زنان مزاحمت ایجاد کرده بود.
   

اخباراقتصادی

اخبارفرهنگ و هنر

اخبارعلم و فناوری

اخبارورزشی

اخباراستان های شمالی

اخبارسایراستان ها

اخباربین الملل

گفتگو

 • گفتگو با عارف؛ اصلاح طلبِ خستگی ناپذیر

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو : مصاحبه با محمدرضا عارف به واسطه سمت های مختلفی که این روزها بر عهده دارد جذاب ست، او که این روزها هم زمان هم ریاست فراکسیون امید را بر عهده دارد و هم ریاست شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در هر موضوع و مسئله ای  که مطرح می شود هم صاحب نظر است هم صاحب ایده و برنامه.
   

Top