اشتراک گذاری فایل

انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید یا رد محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود


 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

 

سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، علم و فناوری ، فرهنگی ، ورزشی ، استان ها ، بین الملل

 

جدیدترین اخبار ایران و جهان را در سیاست گستر بخوانید

 

جهت ورود به پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر بر روی لینک زیر کلیک کنید

www.siasatgostar.ir


 

بخش سایراستان ها

حمله افراد مسلح

يك مسوول محلي و راننده فرماندار شهيد شدند
 
ديروز وقوع يك ترور در كرمانشاه موجب كشته شدن و آسيب تني چند از مسوولان كشور شد. در جريان حمله به نماينده و مسوولان كرمانشاه، يك مسوول محلي و راننده فرماندار به شهادت رسيدند.


   ادامه مطلب...
شهرداری تهران

#پیشنهادی_برای_شهردار_تهران

طي روزهاي اخير، بنرهای عجیب توسط شهرداری تهران با موضوع مشکلات اجتماعی آمریکا در سطح پايتخت منتشر شد. امري كه ظاهرا و پس از رسیدگی مشکلات داخل کشور، در اولويت كار قاليباف شهردار تهران قرار گرفته است!


   ادامه مطلب...
علی شکوری‌راد

 دولت احمدی‌نژاد پایه‌گذار حقوق‌های نجومی کنونی است

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی تاکید کرد: برخی از افرادی که داعیه گسترش عدالت در جامعه را دارند، درباره حقوق‌های نجومی مدیران آدرس اشتباه به جامعه می‌دهند.


   ادامه مطلب...
شکوری‌راد

شکوری‌راد گفت: بعد از برگزاری ماراتن نفس‌گیر انتخابات مجلس دهم که در سطح ملی در مجموع یک پیروزی برای اصلاح طلبان بود، نتیجه انتخابات در شهر مشهد به گونه ای رقم خورد که خستگی بر تن دوستان اصلاح‌طلب باقی ماند....


   ادامه مطلب...
هواشناسی

طی سه روز آینده در شمال‌غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی، رگبار و رعد برق، گاهی با وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد، تگرگ رخ خواهد داد. امروز نیز با نفوذ جریان‌های شمالی در سواحل غربی و مرکزی دریای خزر، برای این مناطق رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.


   ادامه مطلب...
محمد دادفر

وی تاکید کرد: انتخابات سال 94، پیروزی عقلانیت و تدبیر بر تندروی و افراط بود و تلاش می شود بعد از این نیز عرصه های پیروزی را یک به یک طی کنیم.وی تصریح کرد: اصلاح طلبان همواره به اجماع خرد جمعی و مبارزه علیه انتخابات شبهه برانگیز معتقد بوده اند .


   ادامه مطلب...

تیتریک

سرمقاله

 • عملکرد دولت تدبیر و امید ، مثبت یا منفی

  بی مهری دولت با جوانانی که با جان و دل از روحانی حمایت کردند

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرمقاله | سید نیما مجتبایی : بیش از 1150 روز از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد و دیگر چیزی به شروع شمارش معکوس دوره ی دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری نمانده است. اینکه در این مقطع زمانی مردم عملکرد دولت روحانی را چگونه ارزیابی کنند ، بسیار مهم است و برای انتخابات 96 بسیار تاثیرگذار، دوازدهم مرداد ماه سال 92 ، دکتر روحانی با بیش از 18 میلیون و 613 هزار رای ، سکان مدیریت قوه ی مجریه را در دست گرفت.حل مناقشات هسته ای و تمرکز بر مسئله اقتصاد و حل مشکلات معیشتی مردم ، دو شعار اصلی دکتر روحانی بود.

اخبارسیاسی

اخباراجتماعی

اخبارحوادث

 • رمال کلاهبردار دستگیر شد

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث : محمد رحیمی مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری گیلان از دستگیری یک رمال کلاهبردار خبر داد و گفت:  این فرد در منطقه سیاهکل از مردم اخاذی می کرد  و در چندین مورد هم برای زنان مزاحمت ایجاد کرده بود.
   

اخباراقتصادی

اخبارفرهنگ و هنر

اخبارعلم و فناوری

اخبارورزشی

اخباراستان های شمالی

اخبارسایراستان ها

اخباربین الملل

گفتگو

 • گفتگو با عارف؛ اصلاح طلبِ خستگی ناپذیر

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو : مصاحبه با محمدرضا عارف به واسطه سمت های مختلفی که این روزها بر عهده دارد جذاب ست، او که این روزها هم زمان هم ریاست فراکسیون امید را بر عهده دارد و هم ریاست شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در هر موضوع و مسئله ای  که مطرح می شود هم صاحب نظر است هم صاحب ایده و برنامه.
   

Top